Loučení s ratolestí
Id: 481102
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2003)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Kristian Kodet
Dvojice
Id: 487301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
Muž s kocourem
Id: 489201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Večer v zahradě
Id: 483601
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Dívka
Id: 481103
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně kat.číslo 9839
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
František Emler
Zátiší s ovocem
Id: 483002
olej/sololit, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Karel Černý
Žena a měsíc
Id: 491305
litografie/papír, rozměr listu 35 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Alois Wierer
Pražské střechy
Id: 491201
olej/karton, rozměr 39 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Blanka Matragi
Návrh šatů
Id: 490104
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Karel Sládek
Srbsko - Dušičky
Id: 494001
olej/plátno, rozměr 69 x 114 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč