Čas na serveru 01:40:32

Miroslava Kocmanová - Zátiší s květinami

Miroslava Kocmanová
Zátiší s květinami

Id: 483610

olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Matal - Postavy

Bohumír Matal
Postavy

Id: 502008

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Panuška - Zimní krajina

Jaroslav Panuška
Zimní krajina

Id: 491309

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Voda

Oldřich Kulhánek
Voda

Id: 473507

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Karel Hofman - Za stodolou

Karel Hofman
Za stodolou

Id: 497401

olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 490602

závěsný talíř, pálená hlína/glazováno, rozměr 25 x 17 cm (ovál), značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

František Škrabánek - Jarní nálada

František Škrabánek
Jarní nálada

Id: 493502

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 34 x 83 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Hudebník

Kristian Kodet
Hudebník

Id: 491805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Horyna - Ryby

Ivan Horyna
Ryby

Id: 489405

akryl/sololit, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Blanka Matragi - Žena

Blanka Matragi
Žena

Id: 490105

uhel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v horní části papír zašpiněný a mírně natržený

Vyvolávací cena:

2 100

Detail