Miroslava Kocmanová
Zátiší s květinami
Id: 483610
olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Bohumír Matal
Postavy
Id: 502008
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jaroslav Panuška
Zimní krajina
Id: 491309
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Oldřich Kulhánek
Voda
Id: 473507
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Karel Hofman
Za stodolou
Id: 497401
olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Kutálek
Čert
Id: 490602
závěsný talíř, pálená hlína/glazováno, rozměr 25 x 17 cm (ovál), značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
František Škrabánek
Jarní nálada
Id: 493502
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 34 x 83 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
Kristian Kodet
Hudebník
Id: 491805
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Ivan Horyna
Ryby
Id: 489405
akryl/sololit, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Blanka Matragi
Žena
Id: 490105
uhel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v horní části papír zašpiněný a mírně natržený
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč