Josef (Joža) Koudelka
Ze Slovácka - u studny
Id: 493101
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, rozeschlý rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Kamil Lhoták
Kočáry
Id: 485201
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 57 x 61 cm, značeno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Karel Hodr
U mostu
Id: 492901
olej/karton, rozměr 38 x 58 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Píseň venkova
Id: 492301
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 600 Kč
Karel Hodr
Kvetoucí louka
Id: 494102
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Maska
Id: 474601
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, ve spodní části přeložený papír (viz foto)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
František Ringo Čech
Prezident vyznamenává Bratrstvo kočičí pracky
Id: 498202
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku
Id: 487502
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Patrik Saudek
Rodeó U.S.A.
Id: 494902
kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Jiří Kolář
Jízdní řád
Id: 491101
serigrafie/papír, rozměr 95 x 68 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč