Čas na serveru 09:51:04

Josef (Joža) Koudelka - Ze Slovácka - u studny

Josef (Joža) Koudelka
Ze Slovácka - u studny

Id: 493101

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, rozeschlý rám

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Kočáry

Kamil Lhoták
Kočáry

Id: 485201

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 57 x 61 cm, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Hodr - U mostu

Karel Hodr
U mostu

Id: 492901

olej/karton, rozměr 38 x 58 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Píseň venkova

Píseň venkova

Id: 492301

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Karel Hodr - Kvetoucí louka

Karel Hodr
Kvetoucí louka

Id: 494102

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jan  Zrzavý - Maska

Maska

Id: 474601

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, ve spodní části přeložený papír (viz foto)

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Ringo Čech - Prezident vyznamenává Bratrstvo kočičí pracky

František Ringo Čech
Prezident vyznamenává Bratrstvo kočičí pracky

Id: 498202

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka u křížku

Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku

Id: 487502

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Patrik Saudek - Rodeó U.S.A.

Patrik Saudek
Rodeó U.S.A.

Id: 494902

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Kolář - Jízdní řád

Jiří Kolář
Jízdní řád

Id: 491101

serigrafie/papír, rozměr 95 x 68 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail