Čas na serveru 05:12:15

Boris Jirků
Maska smíchu

Id: 153201

Maska smíchu

  •  / Maska smíchu / Boris Jirků

olej/sololit, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo uprostřed, autorsky rámováno

zobrazeno: 14874x

Vyvolávací cena:

25 000