Čas na serveru 13:08:57

František Tavík Šimon
Tanger - trh

Id: 1471

Tanger - trh

  •  / Tanger - trh / František Tavík Šimon

kresba bělobou a akvarelem, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3200x

Vyvolávací cena:
14 000

23 000