Čas na serveru 22:19:28

Josef Istler
Surrealistické zátiší

Id: 1513

Surrealistické zátiší

  •  / Surrealistické zátiší / Josef  Istler

olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav

zobrazeno: 6228x

Vyvolávací cena:
16 000

66 000

Příhozy: 53