Čas na serveru 19:16:59

Josef Jíra
Deštivý den v Krkonoších

Id: 1108

Deštivý den v Krkonoších

  •  / Deštivý den v Krkonoších / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole J. JÍRA, datováno 98, na zadní straně popis, autorsky olištováno, majitel získal přímo v ateliéru autora

zobrazeno: 10184x

Vyvolávací cena:
35 000

74 000