Čas na serveru 12:00:06

Kamil Lhoták
Cannes

Id: 1459

Cannes

  •  / Cannes / Kamil Lhoták
  •  / Cannes / Kamil Lhoták
  •  / Cannes / Kamil Lhoták
  •  / Cannes / Kamil Lhoták
  •  / Cannes / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 46, získáno majitelem přímo od autora, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3810x

Vyvolávací cena:
20 000

24 000