Čas na serveru 17:40:19

Vlastimil Beneš
Staveniště

Id: 1780

Staveniště

  •  / Staveniště / Vlastimil  Beneš

malba na dřevě, rozměr malby 34,5 x 23,5 cm, signováno na zadní straně, datováno 1962, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 6830x

Vyvolávací cena:
17 000

25 000