Anděl Zvěstování
Id: 499801
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Břehy Otavy u Žichovic
Id: 492104
olej/karton, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Rozchod
Id: 473501
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
František Líbal
Jihočeský rybník
Id: 495301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Kristian Kodet
Hlavy
Id: 491806
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Josef Jelínek
Na procházce
Id: 497205
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Zdeněk Miler
Krtek
Id: 484001
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
František Cína - Jelínek
U chalup
Id: 497203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Zdeněk Miler
Zahradník
Id: 484002
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Ivan Horyna
Pijan
Id: 489404
olej/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0