Čas na serveru 06:32:03

Zimní les

Id: 51038

Zimní les

  •  / Zimní les /   Autor neurčen
  •  / Zimní les /   Autor neurčen
  •  / Zimní les /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1317x

Vyvolávací cena:

23.11.2016, 19:51:00

23.11.2016 19:47 2 500 Kč