Čas na serveru 06:36:53

Alois Bubák
Alpská krajina s bystřinou

Id: 360701

Alpská krajina s bystřinou

  •  / Alpská krajina s bystřinou / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 68 x 82 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 14995x

Vyvolávací cena:
8 000

180 000

2022,05-1,16,21,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 65