Čas na serveru 11:42:26

Abstraktní kompozice

Id: 90013

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /
  •  / Abstraktní kompozice /
  •  / Abstraktní kompozice /

olej/papír, rozměr 45 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:

13 970