Abstraktní kompozice
Id: 90013
olej/papír, rozměr 45 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu, PO
zobrazeno: 1814x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 970 Kč