Bez názvu
Id: 2205
tempera/papír, rozměr 60 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, zaskleno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1585x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč