Čas na serveru 19:00:05

Hmyzí žena

Id: 1511

Hmyzí žena

  •  / Hmyzí žena  /
  •  / Hmyzí žena  /
  •  / Hmyzí žena  /
  •  / Hmyzí žena  /

olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1959x

Vyvolávací cena:
12 000

12 500