Hmyzí žena
Id: 1511
olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 1959x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 500 Kč