Kuchyňské zátiší
Id: 42602
olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, lokálně roztržený/zlomený karton, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2107x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč