Ležící akt
Id: 282
tuš na kartonu, rozměr malby 33 x 90 cm, signováno vlevo nahoře, datováno ´72, lehce zprohybaný karton, původní stav
zobrazeno: 8681x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 200 Kč