Čas na serveru 20:39:17

Milenci

Id: 38701

Milenci

  •  / Milenci /
  •  / Milenci /
  •  / Milenci /

tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 24,5, signováno vlevo dole, datováno 76, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1403x

Vyvolávací cena:
1 800

2 501