Milenci
Id: 38701
tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 24,5, signováno vlevo dole, datováno 76, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1403x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 501 Kč