Čas na serveru 21:35:56

Milenci

Id: 84903

Milenci

  •  / Milenci /
  •  / Milenci /
  •  / Milenci /
  •  / Milenci /

kresba tuší/papír, velikost listu 63 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 66, papír poškozen hnědými tečkami, lokálně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

3 700