Milenci
Id: 84903
kresba tuší/papír, velikost listu 63 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 66, papír poškozen hnědými tečkami, lokálně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1555x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč