Pohled z pražského bytu matky
Id: 10103
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datace 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2435x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč