Čas na serveru 16:43:21

Pohled z pražského bytu matky

Id: 10103

Pohled z pražského bytu matky

  •  / Pohled z pražského bytu matky /

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datace 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:

4 300