Předjarní hlava 65
Id: 25003
olej/email/sololit, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, novodobě rámováno
zobrazeno: 2833x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
20 000 Kč