Čas na serveru 11:18:05

Předjarní hlava 65

Id: 25003

Předjarní hlava 65

  •  / Předjarní hlava 65 /
  •  / Předjarní hlava 65 /
  •  / Předjarní hlava 65 /
  •  / Předjarní hlava 65 /
  •  / Předjarní hlava 65 /

olej/email/sololit, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, novodobě rámováno

zobrazeno: 2833x

Vyvolávací cena:
6 000

20 000