Čas na serveru 16:39:14

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Antonín Slavíček
Studie stromů v krajině

Id: 80405

Studie stromů v krajině

  •  / Studie stromů v krajině / Antonín Slavíček

olej/plátno/karton, rozměr 50,5 x 61 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně rámováno, přiložena chemicko-technologická expertiza potvrzující stáří barev, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, ve kterém je obraz zařazen podle rukopisu mezi léta 1905 až 1907, jemuž také odpovídá použitá barevná škála, charakteristická pro autora

zobrazeno: 3859x

Vyvolávací cena:
110 000

110 000

2017,10-1,19,20,27,00
( 19.10.2017, 20:27:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.