Zátiší s konvicí
Id: 72101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2359x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč