Čas na serveru 22:46:24

Bárky

Id: 222403

Bárky

  •  / Bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Bárky / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/pastel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole a celým jménem vlevo dole, též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

zobrazeno: 2286x

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Příhozy: 60