Čas na serveru 15:38:43

Bretaňský přístav se čtyřmi loděmi

Id: 165510

  •  / Bretaňský přístav se čtyřmi loděmi / Jan  Zrzavý

tempera/kvaš/lepenka, viditelný rozměr 24 X 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, dekorativně adjustováno, uprostřed malby pravděpodobně vada papíru viz foto, přiloženy písemné posudky PhDr. Jany Orlíkové a PhDr. Jaromíra Zeminy

zobrazeno: 2351x

Vyvolávací cena:
240 000

245 000

2019,01-1,17,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu