Čas na serveru 14:32:28

Josef Mathauser
Koně na pastvině

Id: 125601

Koně na pastvině

  •  / Koně na pastvině / Josef Mathauser

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1891, otluky na rámu, obraz lehce prohnutý, volné v rámu

zobrazeno: 749x

Vyvolávací cena: