Čas na serveru 10:54:43

Josef Písecký (Liška)
Zátoka na Jadranu

Id: 103602

Zátoka na Jadranu

  •  / Zátoka na Jadranu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2742x

Vyvolávací cena:

89 000

Příhozy: 81