Čas na serveru 11:49:00

Josef Ullmann
Rozkvetlá vesnička

Id: 130303

Rozkvetlá vesnička

  •  / Rozkvetlá vesnička / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, vše ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 286x

Vyvolávací cena:
12 000

40 000

2018,05-1,16,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu