Čas na serveru 01:30:43

Josef Váchal
Démon slatě

Id: 204214

Démon slatě

  •  / Démon slatě / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 53 x 38 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 504x

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

2019,10-1,07,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu