Čas na serveru 16:39:37

Luděk Marold
Květiny

Id: 304701

Květiny

  •  / Květiny / Luděk Marold
  •  / Květiny / Luděk Marold
  •  / Květiny / Luděk Marold

olej/plátno/karton, rozměr 94 x 37,5cm, značeno ve spodní části, poškozený rám, obraz v původním nerestaurovaném stavu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 24169x

Vyvolávací cena:
9 500

110 000

Příhozy: 52