Čas na serveru 04:00:36

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní motiv

Id: 45301

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/papír, kolorováno, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, hnědé tečky na malbě, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3326x

Vyvolávací cena:
7 500

13 500