Čas na serveru 15:27:58

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 140601

Česká zima

  •  / Česká zima / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám s drobným poškozením

zobrazeno: 13101x

Vyvolávací cena:
12 000

55 000

2018,07-1,18,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu