Čas na serveru 06:07:03

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 140601

Česká zima

  •  / Česká zima / Oldřich Blažíček

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám s drobným poškozením, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 27118x

Vyvolávací cena:
12 000

100 000