Čas na serveru 02:47:38

Znalec na telefonu 602 308 275

Richard Fremund
Katedrála

Id: 61102

Katedrála

  •  / Katedrála / Richard Fremund

olej/plátno, rozměr 92 x 71 cm, nesignováno, na rubové straně popis v kroužku č. 26 a přípis "Katedrála 56", dobově adjustováno, původní stav, obraz prezentován na autorových výstavách v roce 1987 a 1956, v soupise prací z umělcovy pozůstalosti je obraz uveden na str. 1 pod č. 14 a názvem "Kostelík", přiložena odbroná expertiza Mgr. Ing. Marcely Chmelařové, konzultováno a posouzeno PhDr. Jiřím Machalickým, PhDr. Jaromírem Zeminou

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:
20 000

68 000