Čas na serveru 05:26:27

Richard Fremund
Vesnice

Id: 327101

Vesnice

  •  / Vesnice / Richard Fremund
  •  / Vesnice / Richard Fremund
  •  / Vesnice / Richard Fremund

olej/překližka, rozměr 28,5 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1272x

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Příhozy: 53