Čas na serveru 04:55:35

Znalec na telefonu 602 308 275

Stanislav Kolíbal
Geometrická kompozice

Id: 88901

Geometrická kompozice

  •  / Geometrická kompozice / Stanislav Kolíbal

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena autorem

zobrazeno: 322x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

2017,09-1,05,20,39,00
( 5.9.2017, 20:39:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

14.7.2017 7:43 8 000 Kč