Čas na serveru 08:49:13

Znalec na telefonu 602 308 275

Václav Boštík
Body

Id: 24701

Body

  •  / Body / Václav Boštík
  •  / Body / Václav Boštík

suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 459x

Vyvolávací cena:

21 100