Čas na serveru 21:41:49

Body v kruhu

Id: 23608

Body v kruhu

  •  / Body v kruhu /
  •  / Body v kruhu /
  •  / Body v kruhu /

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:

9 500