Body v kruhu
Id: 23608
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1467x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč