Kruh
Id: 9802
suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17,5 x 13 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1635x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 100 Kč