Čas na serveru 12:02:19

Kruhová kompozice

Id: 25706

Kruhová kompozice

  •  / Kruhová kompozice /
  •  / Kruhová kompozice /
  •  / Kruhová kompozice /

suchá jehla/papír, velikost listu 16 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno VIII/XXI, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena:

9 000