Kruhová kompozice
Id: 25706
suchá jehla/papír, velikost listu 16 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno VIII/XXI, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1567x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč