Čas na serveru 08:58:31

Žlutá kompozice

Id: 1503607

Žlutá kompozice

  •  / Žlutá kompozice /
  •  / Žlutá kompozice /
  •  / Žlutá kompozice /
  •  / Žlutá kompozice /

pastel/ruční papír, velikost kresby 25,5 x 19 cm, signováno uprostřed dole, papír poškozen drobnými skvrnkami, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1967x

Vyvolávací cena:

25 300