Čas na serveru 15:02:04

Václav Radimský
Polabí

Id: 182713

Polabí

  •  / Polabí / Václav Radimský
  •  / Polabí / Václav Radimský
  •  / Polabí / Václav Radimský

olej/karton, rozměr 53 x 73,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 265x

Vyvolávací cena:
45 000

80 000

2019,04-1,08,21,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu