Čas na serveru 15:27:40

Kytice

Id: 139608

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

zobrazeno: 593x

Vyvolávací cena:
10 000

38 000

2018,07-1,18,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu