Čas na serveru 18:40:13

Kytice

Id: 139608

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

zobrazeno: 2596x

Vyvolávací cena:
10 000

80 900