Čas na serveru 11:15:03

Vilém Kreibich
Nádraží pod sněhem

Id: 189502

Nádraží pod sněhem

  •  / Nádraží pod sněhem / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 80 x 96 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, novodobý dekorativní rám

zobrazeno: 3819x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 77