Čas na serveru 00:43:30

Vladimír Boudník
Kompozice

Id: 106117

Kompozice

  •  / Kompozice / Vladimír Boudník

grafika/papír, velikost tisku 50 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 66, ve spodní části papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 1205x

Vyvolávací cena:
6 000

45 000

Příhozy: 56