Čas na serveru 22:00:35

Stopy materiálu

Id: 140801

Stopy materiálu

  •  / Stopy materiálu /
  •  / Stopy materiálu /
  •  / Stopy materiálu /

lept/papír, rozměr tisku 14,5 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1960, zaskleno, původní rámování

zobrazeno: 2832x

Vyvolávací cena:

51 000