Čas na serveru 21:56:34

Vlastimil Beneš
Lední hokej

Id: 329001

Lední hokej

  •  / Lední hokej / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, původní stav viz foto

zobrazeno: 3197x

Vyvolávací cena:
8 000

99 000

Příhozy: 84