Čas na serveru 23:51:32

Vlastimil Beneš
Lední hokej

Id: 329001

Lední hokej

  •  / Lední hokej / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, původní stav viz foto

zobrazeno: 718x

Vyvolávací cena:
8 000

65 000

2021,11-1,15,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48