Čas na serveru 06:09:30

Krajina

Id: 74210

Krajina

  •  / Krajina /
  •  / Krajina /
  •  / Krajina /
  •  / Krajina /

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1958, vlevo dole č. 58/65, zaskleno, paspartováno

zobrazeno: 8296x

Vyvolávací cena:
800