Krajina
Id: 74210
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1958, vlevo dole č. 58/65, zaskleno, paspartováno
zobrazeno: 8296x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč