Čas na serveru 22:34:55

Vratislav Nechleba
Portrét muže

Id: 117301

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Vratislav Nechleba

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1263x

Vyvolávací cena:

19 509