Aukce LVIII./2019
Kvestorka
Id: 224001
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
340 000 Kč
Příhozy: 63
Zátiší s jablky
Id: 218001
olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
336 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 110
Při-Sedící v šatu
Id: 214006
olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
265 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 65
Otakar Švec
Motocyklista
Id: 217905
bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
215 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 77
Mariánka
Id: 215601
olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 59
Klíčnice
Id: 221501
konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 68
Benátky
Id: 222402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 81
Zvídavost - Múza
Id: 214007
olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
160 000 Kč
Příhozy: 73
Ještěžena z Chalkidy
Id: 221701
reliéf/cement/zlato, rozměr 50 x 52,5 cm, značeno na přední i na zadní straně, stav viz foto, osobně zkonzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
140 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 86
Václav Brožík
Portrét dívky
Id: 217207
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
121 000 Kč
Josef Loukota
Baletka
Id: 217903
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
120 005 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78
Zdeněk Miler
Krteček
Id: 219204
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 107
Mořské dno
Id: 219214
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 92
Neznačeno
Slůně
Id: 216708
bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 84
Bohuslav Reynek
Pieta s oknem
Id: 221201
suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 93