Čas na serveru 03:02:21

Aukce LXXIX./2022

Jan  Zrzavý - Lodi v zálivu

Lodi v zálivu

Id: 339205

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr malby 26,5 x 41,5 cm, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně původní autorův popis a potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1991, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
80 000

630 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 77

Václav Radimský - V měsíční noci

Václav Radimský
V měsíční noci

Id: 341502

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:
30 000

575 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 98

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 338501

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, jedná se o původní odlitek - velká varianta

Vyvolávací cena:
30 000

410 000

Detail

Příhozy: 98

Jan  Zrzavý - Loďky s kostelíkem

Loďky s kostelíkem

Id: 335208

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 11,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Ĺuboslava Moza, PhDr.

Vyvolávací cena:

370 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 130

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 338801

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29,3 x 35,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Vyvolávací cena:
11 000

315 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 101

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 327501

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
11 000

300 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 98

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 336602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

210 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 94

Jaroslav Horejc - Lučištník

Jaroslav Horejc
Lučištník

Id: 339202

patinovaná bronzová plastika, výška cca 58 cm, značeno na plintě včetně značky litce Barták, plastika umístěna na kamenném podstavci o výšce 3 cm, vše v původním stavu, starý původní odlitek

Vyvolávací cena:
30 000

208 008

Detail

Příhozy: 87

Jan  Zrzavý - Přístav s rumpálem

Přístav s rumpálem

Id: 329106

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
14 000

204 000

Detail

Příhozy: 91

Bohuslav Reynek - Pieta u studně

Bohuslav Reynek
Pieta u studně

Id: 342303

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

195 100

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 127

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 336102

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně list původu

Vyvolávací cena:

171 600

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 338502

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

165 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 72

Karel Purkyně - Čtenářka

Karel Purkyně
Čtenářka

Id: 340801

olej/plátno, rozměr 42,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, restaurováno, rentoilováno, poškozený dekorativní historický rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
7 500

160 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 120

Karel Laštovka - Dívka

Karel Laštovka
Dívka

Id: 337803

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Příhozy: 81

František Tavík Šimon - Japonky

František Tavík Šimon
Japonky

Id: 335904

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Příhozy: 119